Nasze wartości

NASZA WIZJA

Zależy nam na stworzeniu organizacji, która stanie się jednym z najbardziej profesjonalnych podmiotów zajmujących się na terenie naszego kraju prowadzeniem szkoleń zwiększających szanse edukacyjne osób uczących się.

martosciNASZA MISJA

Chcielibyśmy służyć swoim doświadczeniem jak największej liczbie osób, pomagając im w zdobywaniu wiedzy, ucząc rozwiązań, które spowodują uzyskanie lepszych wyników w nauce, pozwolą zaoszczędzić czas, którego zawsze brakuje, otworzą drzwi do nowych możliwości, a w przyszłości pozwolą uzyskać satysfakcjonującą pozycję zawodową.

NASZE WARTOŚCI

•    WOBEC UCZESTNIKÓW SZKOLEŃ

Uważamy, że każda osoba ucząca się zasługuje na to, aby poznać wszelkie metody, które mogą znacznie usprawnić ten proces. Duże znaczenie ma dla nas jakość prowadzonych szkoleń, dlatego szczególną uwagę zwracamy na dobór kadry, jej szkolenie, jak również ciągłe modyfikowanie i ulepszanie programów nauczania, którymi się posługujemy. Ważną rzeczą dla nas jest to, aby uczestnik naszych szkoleń uzyskał użyteczną umiejętność posługiwania się metodami poznanymi w trakcie zajęć, przynoszącą mu długofalowe korzyści.

•    WOBEC NASZYCH WSPÓŁPRACOWNIKÓW

Ważną rzeczą są dla nas relacje międzyludzkie. Jesteśmy zdania, że najlepszym podłożem do ich rozwoju jest wzajemna uczciwość. Dlatego staramy się robić wszystko, aby nie zawieść osób, które z nami współpracują. Wiemy również, że dla każdego naszego współpracownika ważną kwestią jest możliwość rozwoju, zarówno pod względem zaspokajania potrzeb intelektualnych, jak i zawodowych. Dlatego silnie wspieramy w dążeniach tych, którzy szczególnie angażują się w powierzone obowiązki. Staramy się jak najlepiej dzielić pasją i wiedzą z osobami prowadzącymi szkolenia, z kolei wyróżniającym się reprezentantom umożliwiamy pretendowanie do roli partnerów w prowadzeniu wspólnego przedsięwzięcia.

CrystalCode Studio